Tīģeracs, citrīna un pirīta rokassprādze

0197
13,00
Derēs līdz18 cm lielai rokai, bet ir iespējams samazināt vai palielināt iepriekš vienojoties. Akmeņu diametrs ir 10 mm, metāla detaļas apzeltītas.
Tīģeracs – novirza enerģiju un iekšējos resursus vajadzīgajā virzienā. Palīdz pieņemt lēmumu un sasniegt nostādītos mērķus. Palīdz tiekties pēc labām lietām. Palīdz adaptēties apstākļos un situācijās, regulē organisma enerģiju. Paaugstina psihiskās spējas, kas ir saistītas ar citām realitātēm. Piemērots Zivīm, Mežāzim, Lauvai, Dvīņiem.
Citrīns – gudrības, prieka un miera simbols. Nes saules dziedinošās spējas. Paplašina auru, piepilda to ar gaismu, un attīra no ēteriskiem toksīniem. Sniedz optimismu un omulību, nomierina, izlīdzina visas čakras. Lielisks aizsardzības talismans. Stimulē mentālo ķermeni, un palīdz atvērt tiltu starp augstāko mentālo ķermeni un intuīcijas līmeņiem. Uzskata, ka palīdz sazināties ar garu. Silda, attīra, uzlādē ar enerģiju, pārveido negatīvās enerģijas. Piemērots Svariem, Jaunavai, Lauvai, Dvīņiem, Aunam.
Pirīts, pateicoties līdzībai ar zeltu (atšķiras no zelta ar blīvumu un cietību), labvēlīgi iespaido nervu sistēmu. Tautas dziednieki rekomendē nēsāt nervoziem cilvēkiem, tā kā tas ir spējīgs uzlabot garastāvokli, pacelt kopējo tonusu un paaugstināt darbaspējas. Izstrādājumi no pirīta uzlādē organismu, normalizējot visus iekšējos procesus. Piemērots Mežāzim, Strēlniekam, Lauvai, Aunam.
Jums varētu patikt
Made on
Tilda