Akvamarīns, kalnu kristāls un nefrīts ar Swarovski

0196
20,00
10mm akmeņi. Metāla detaļas apzeltītas. Derēs lidz 17 cm lielai rokai. Var palielināt vai samazināt rokassprādzi, iepriekš vienojoties.
Akvamarīns - drosmes akmens. Uzlabo komunikācijas prasmes. Remdē bailes, šaubas, skumjas, vientulības sajūtu un palielina jutību. Saasina intelektu, intuīciju un atver gaišredzības spējas. Aizsargā auru un sakārto čakras. Labs meditācijas akmens, palīdz nonākt saskarē ar cilvēka garīgo būtni. Sniedz harmonijas un uzticības sajūtu, kā arī prāta skaidrību. Nes iekšēju mieru un mīlestību pret sevi. Veido ap enerģijas lauku aizsargājošu slāni. Piemērots Zivīm, Ūdensvīram, Skorpionam, Svariem, Vēzim, Dvīņiem, Aunam. 
Kalnu kristāls  balansē un atdzīvina (spēcina) fizisko, mentālo, emocionālo un garīgo līmeni. Palielina psihiskās spējas. Spēcina un stabilizē ķermeņa enerģijas laukus. Palīdz savienoties ar personīgajiem eņģeļiem.  Pastiprina citu akmeņu un kristālu iedarbību, rada, aktivizē un saglabā enerģiju, noņem apkārtējās vides negatīvo enerģiju. Piemērots visām horoskopa zīmēm.
Jums varētu patikt
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Piegādes iespējas
Made on
Tilda