Ahāta, jašmas un kvarca rokassprādze

0267
10,00
Derēs līdz 17 cm lielai rokai, bet ir iespējams samazināt vai palielināt iepriekš vienojoties. 10 mm akmeņi.
Jašma spēcina ekoloģisko sapratni, sniedzot stabilitāti un balansu. Samēra un harmonijas akmens, stimulē radošu iztēli. Palīdz slēptās sajūtas un domas (bēdas, bailes, vainas apziņa, mīlestība, skaudība, cerība) iznest virspusē, lai varētu no tām atbrīvoties. Sniedz komfortu un mazina bailes. Palīdz justies mierīgam un ar spēka sajūtu, lai kur jūs būtu, un, lai kur jūs dotos. Piemērots Skorpions, Jaunava, Lauva, Mežāzis.
Ahāts mudina cilvēkus meklēt jaunus risinājumus un domāt pozitīvi, nevis fokusēties uz problēmām un ikdienas negatīvajiem aspektiem. Nodrošina labas attiecības starp vecākiem un bērniem. Palīdz cilvēkiem ar apspiestām emocijām, atlaižot tās un ļauj sākties sadzīšanas procesam. Anti-depresijas akmens, kurš mudina uz dziļāku sapratni un jaunu ceļu aptveri. Piemērots Mežāžiem, Svariem, Jaunavām, Dvīņiem, Vēršiem.
Kvarca grupas minerāliem piemīt ārstnieciskas īpašības, tie piesaista mīlestību, veiksmi, panākumus un materiālo labklājību, attīsta iztēli, veicina aktīvus domāšanas procesus.
Piemērots Ūdensvīram, Svariem, Aunam, Vērsim, Jaunavai.
Jums varētu patikt
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Piegādes iespējas
Made on
Tilda