Angelīta, Ametista un Fluorīta rokassprādze ar Swarovski

0193
20,00
Derēs līdz 16,5 cm lielai rokai. Ir iespējams palielināt vai samazināt iepriekš vienojoties. Metāla detaļas apzeltītas, Swarovski kristāla sirsniņa 14mm.
Angelīts simbolizē mieru un brālību. Spēcina kontaktu ar eņģeļiem, garīgajiem vadītājiem un augstāko Es. Veicina psihisko dziedināšanos un telepātisko komunikāciju. Nodrošina ķermeņa un apkārtnes aizsardzību. Psiholoģiski palīdz uzlabot komunikāciju un pašizpausmi. Kliedē bailes, dusmas un nemieru. Mazina psiholoģiskās sāpes, rada dziļu miera sajūtu. Piemērots Ūdensvīriem, Svariem.
Ametists – apdomības (nosvērtības), spēka, gudrības un aizsardzības akmens. Simbolizē godbijību, pazemību, patiesumu, veselību un garīgo gudrību. Attīrošs kristāls – attīra no negatīvās enerģijas. Nomierina emocijas, palīdz pārvarēt bailes, mazina stresu, nes mieru, palīdz uzturēt optimismu. Piemērots Zivīm, Ūdensvīram, Svariem, Mežāzim, Strēlniekam, Skorpionam, Jaunavai, Dvīņiem, Aunam. 
Fluorīts – ģenialitātes un talanta akmens. Spēcīgs aizsargājošs akmens, pielietojams garīgās enerģijas iezemēšanai un harmonizācijai. Uzskata, ka tas absorbē un neitralizē negatīvās vibrācijas, attīra auru un čakras.  Palīdz saskatīt realitāti un patiesību aiz ilūzijām, kā arī atbrīvoties no ierobežojumiem, un atklāt sev jaunas perspektīvas. Piemērots Zivīm, Mežāzim, Jaunavai. 
Jums varētu patikt
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Piegādes iespējas
Made on
Tilda