Nefrīts, Korallis, Mēnessakmens

0252
12,00
Derēs līdz 16 cm lielai rokai, bet ir iespējams samazināt vai palielināt iepriekš vienojoties. Metāla detaļas apzeltītas.Nefrīts balansa un dziedināšanas akmens. Nes prieku, mīlestību un dzīves bagātību (tai skaitā naudu). Var lietot kā aizsargakmeni. Nodrošina vienkāršību, skaidrību, drosmi, taisnīgumu un gudrību. Miera akmens, nesot domu skaidrumu, atbrīvojot no negatīvām domām. Mazina nemiera un baiļu emocijas. Uzskata, ka nefrīts var veicināt ilgdzīvošanu. Piemērots Zivīm, Ūdensvīram, Svariem, Jaunavai, Vēzim, Dvīņiem, Vērsim, Aunam. 
Korallis nemirstības un laimes simbols, dod gudrību un jaunību. Dod ādai enerģiju, uzlabo asinsriti un asinsradi .Litoterapijā koraļļus izmanto, lai uzlabotu vielmaiņu un asinsriti kā arī vairogdziedzera un kakla sāpju ārstēšanai, jo tie labvēlīgi ietekmē rīkles čakru, kura nodrošina pašapliecināšanos sabiedriskajā un profesionālajā jomā, nes apmierinātības sajūtu. Koraļļus izmanto arī galvas sāpju kā arī sirds un asinsvadu slimību ārstēšanai. Tiek uzskatīts, ka koraļļi labvēlīgi ietekmē cilvēka psihi, attīsta loģisko domāšanu un intuīciju. Piemērots Zivīm. 
Mēnessakmens – iekšējās augšanas un spēka akmens. Nes labu veiksmi, palīdz paredzēt nākotni, palielina intuīciju, nes panākumus mīlestībā un sniedz veiksmi kā uz zemes, tā jūrā. Balansē vīrišķās un sievišķās vibrācijas. Mēnessakmens sniedz pārliecību un mierīgumu. Piemērots Zivīm, Strēlniekam, Skorpionam, Svariem, Vēzim.
Jums varētu patikt
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Piegādes iespējas
Made on
Tilda