Labradorīta, pirīta un kalnu kristāla rokassprādze ar Swarovski

0197
22,00
Derēs līdz18 cm lielai rokai, bet ir iespējams samazināt vai palielināt iepriekš vienojoties. Akmeņu diametrs ir 10 mm, Swarovski sirsniņa 14mm, metāla detaļas apzeltītas.
Labradorīts ir labs akmens, lai uzlabotu nakts redzējumu, un attīstītu spēju saskatīt auras. Palielina jutīgumu un var stimulēt iepriekšējo dzīvju atcerēšanos, gaišredzību vai citu spēju parādīšanos. Aktivizē dažādus apziņas līmeņus. Pasargā valkātāju no jebkādas negatīvās ietekmes. Labradorīts - sargā mājokli un naudu, vairo izturību. Spēcīgs akmens, kas palīdz redzēt skaidrāk, izprast savus sapņus un mērķus. Piemērots Zivīm, Ūdensvīram, Mežāzim, Strēlniekam, Skorpionam, Lauvai.
Kalnu kristāls aizsargā pret negatīvām enerģijām, kā arī palīdz atbrīvoties no tām, kuras uzņemtas no citiem. Balansē un atdzīvina (spēcina) fizisko, mentālo, emocionālo un garīgo līmeni. Pastiprina citu akmeņu un kristālu iedarbību, rada, aktivizē un saglabā enerģiju, noņem apkārtējās vides negatīvo enerģiju. Piemērots visām zodiaka zīmēm.
Pirīts, labvēlīgi iespaido nervu sistēmu. Tautas dziednieki rekomendē nēsāt nervoziem cilvēkiem, tā kā tas ir spējīgs uzlabot garastāvokli, pacelt kopējo tonusu un paaugstināt darbaspējas. Izstrādājumi no pirīta uzlādē organismu, normalizējot visus iekšējos procesus. Pirīts ir dzelzs sulfīds,tam raksturīgs metālisks spīdums un misiņa dzeltenā nokrāsa, tāpēc dažkārt to sauc par muļķu zeltu. Palīdz attīrīt garīgos procesus, aizdzīt apmulsumu, tikt galā ar problēmām. Iedrošina pieņemt lēmumus un rīkoties. Stiprina imūnsistēmu. Piemērots Mežāzim, Strēlniekam, Aunam, Lauvai. 
Jums varētu patikt
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Piegādes iespējas
Made on
Tilda