Larvikīta, hematīta un oniksa rokassprādze

0320
16,00
Derēs līdz 17 cm lielai rokai, ir iespējams samazināt vai palielināt rokassprādzi iepriekš vienojoties. 10 mm akmeņi, metāla detaļas apzeltītas, pievienots cirkonijs. 
Larvikīts var palīdzēt vieglāk adaptēties dažādās situācijās. Stimulē iekšējo redzējumu un palielina psihiskās spējas. Uzskata, ka tas ļauj saskatīt pagātni, ieskaitot iepriekšējās dzīves. Tam ir spēcīga saikne ar zemes enerģijām, tāpēc tas ir ļoti noderīgs tiem, kas vēlas savienoties ar Dabas gariem. Piemērots Ūdensvīriem, Dvīņiem.
Hematīts – prāta akmens. Pielieto, lai uzlabotu attiecības un palielinātu intuīciju. Hematīts atgādina, ka eksistē vienīgi tie ierobežojumi, kurus jūs pats sev uzliekat. Tas palīdz sabalansēt emocijas un enerģijas starp ķermeni, prātu un garu, remdē dusmas. Piemērots Zivīm, Ūdensvīram, Skorpionam, Vēzim, Aunam.
Onikss - nomierina prātu, stabilizē atmosfēru. Šo akmeni var izmantot, lai cīnītos ar melno maģiju, un negatīvās enerģijas atbrīvošanos. Palīdz tikt galā ar kaitīgiem ieradumiem, palīdz daiļrades izaugsmei, iedvesmai, panākumiem un ilgmūžībai. Piemērots Mežāzim, Lauvai.
Jums varētu patikt
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Piegādes iespējas
Made on
Tilda