Obsidiāna un labradorīta rokassprādze

0320
12,00
Derēs līdz 17 cm lielai rokai, ir iespējams samazināt vai palielināt rokassprādzi iepriekš vienojoties. 10 mm akmeņi, , metāla detaļas apzeltītas.
Zelta spīduma obsidiāns ir lielisks iezemējošs un emocionāli spēcinošs akmens. Uzskata, ka tas kliedē bailes un nemieru. Tas likvidē tukšuma sajūtu, palīdz atklāt slēptos talantus (piemēram, gaišredzību), kā arī savieno mūs ar sauli un zemi darbojoties caur saules pinuma čakru. Zelta spīduma obsidiāns tā nēsātājam sniedz iekšējo skaistumu un palielina paškontroli, piemēram, lai tiktu vaļā no kāda nevajadzīga ieraduma. Tāpat kā citi obsidiāna veidi, arī zelta spīduma obsidiāns ir lielisks aizsardzības akmens, kas kliedē negatīvās enerģijas un attīra auru. Piemērots Mežāzim, Strēlniekam, Skorpionam, Svariem, Vērsim.
Labs akmens, lai uzlabotu nakts redzējumu, un attīstītu spēju saskatīt auras. Palielina jutīgumu un var stimulēt iepriekšējo dzīvju atcerēšanos, gaišredzību vai citu spēju parādīšanos. Aktivizē dažādus apziņas līmeņus. Pasargā valkātāju no jebkādas negatīvās ietekmes. Labradorīts - sargā mājokli un naudu, vairo izturību. Spēcīgs akmens, kas palīdz redzēt skaidrāk, izprast savus sapņus un mērķus. Piemērots Zivīm, Ūdensvīram, Mežāzim, Strēlniekam, Skorpionam, Lauvai. 
Jums varētu patikt
Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Piegādes iespējas
Made on
Tilda